A Machine Head-rol az utolsó hír az volt, hogy meghallgatásokat tartanak a megüresedett bőgős posztra.
Nos, a meghallgatások lezajlottak, megtörtént a kiválasztás is, eljött hát a bejelentés ideje.
A banda új basszusgitárosa az a Jared MacEachern lett, aki a Sanctity nevű zenekarával szerepelt Robb Flynnék 2007-es The Black Tyranny elnevezésű turnéján.
A csapat már el is kezdte a Jared-del közös felkészülést a Rockstar Energy Mayhem Drink Festival turnéra.
Mint az Robb egy nyilatkozatából kiderült, Jared-re a Roadrunner A&R szakembere, Monte Conner hívta fel a csapat figyelmét. A meghallgatásra jelentkezett több, mint 400 zenész közül viszont az elhivatottsága mellett a vokáltémák is nagyon mentek neki.
Néhány felvétel a meghallgatásról:
_ELVALASZTO_









