A 2013-ban feloszlott post-hardcore metalos Underøath bejelentette visszatérő albumát, mely Erase Me címmel jelenik meg április 6-án, a Fearless Records jóvoltából fog megjelenni. A lemezről most On My Teeth és a Rapture című single-dalaik hivatalos videoklipeit nézhetitek meg.
Underoath - On My Teeth (Official Music Video)
Underoath - Rapture (Official Music Video)
2013-as feloszlása után két évvel a csapat újjáalakult, amit jelenleg Grant Brandell basszusgitáros, Spencer Chamberlain énekes, Chris Dudley billentyűs, Aaron Gillespie dobos-vokalista, valamint Tim McTague és James Smith gitárosok alkotnak.