Hivatalos ajánló: Törni fognak a csontok a Dieselben
A 2009-es nagysikerű Never Say Die! klubturné után újabb sokzenekaros megaprodukció indul útjára Európában. Ezúttal nem marad ki Budapest: 2010. január 18-án nézhetjük meg ezt kisebb fesztiválnak számító brutális összeállítást a Diesel klubban, többek között a [b:e5bb2379]Black Dahlia Murder[/b:e5bb2379], a [b:e5bb2379]3 Inches Of Blood[/b:e5bb2379] és a [b:e5bb2379]Necrophobic[/b:e5bb2379] közreműködésével!
Kevés olyan – underground zenében otthonos – ember létezhet, akiknek nagyon be kéne mutatni a Metal Blade Recordsnál nemrégiben új lemezzel jelentkező [b:e5bb2379]The Black Dahlia Murder[/b:e5bb2379]-t. A szélvészgyors tempókról és kíméletlen aprításról hírhedt csapat nagy érdemeket szerzett masszív turnézásával (többször megfordultak nálunk is) a modern kori death metal népszerűsítésében. Így már nem is olyan meglepő, hogy a már korábban említett album, a [i:e5bb2379]Deflorate[/i:e5bb2379] az amerikai listákon nagyon előkelő helyen nyitott.. A régebbi kedvencek mellett erről is számíthatunk majd néhány dalra.
A [b:e5bb2379]3 Inches of Blood[/b:e5bb2379] egy thrash-esebb, old-school felfogású metal csapat, ők is mostanában jelentkeztek új lemezzel ([i:e5bb2379]Here Waits Thy Doom[/i:e5bb2379]), tehát ennek a bemutatására lehet számítani. A MySpace-en így szerepelnek a csapat hatásai: „Alkohol, Dohány, Drog és az Ördög” – és ehhez talán nem is érdemes semmit hozzátenni. A turné nagy veteránjának kétség kívül a svéd [b:e5bb2379]Necrophobic[/b:e5bb2379] számít, hiszen ők már 1989 óta pusztítanak: zenéjük igazi keveréke a black és death metal stílusjegyeinek. A szintén szereplő [b:e5bb2379]The Faceless[/b:e5bb2379] pedig nem kisebb death metal úttörőket követ, mint a [b:e5bb2379]Cynic[/b:e5bb2379], [b:e5bb2379]Nile[/b:e5bb2379] vagy a [b:e5bb2379]Cannibal Corpse[/b:e5bb2379].
Több tapasztalt arc is felvonul természetesen a turnén, elég csak szemügyre venni az [b:e5bb2379]Obscura[/b:e5bb2379] legénységét: a korábbi [b:e5bb2379]Necrophagist[/b:e5bb2379], [b:e5bb2379]Spawn Of Possession[/b:e5bb2379] és [b:e5bb2379]Pestilence[/b:e5bb2379] tagok technikai tudása megkérdőjelezhetetlen. A Carnifex újonc ugyan, de ez egyáltalán nem ijeszti el őket a folyamatos turnézástól.. a legnagyobb erejük ugyanis az élő szereplésben rejlik! A számaik pedig több „breakdown-válogatáson” is szerepelnek, szóval nem csak a nehezebben emészthető zúzáshoz értenek kitűnően. Végezetül: a turné bemelegítő csapata az angol Ingested – blastbeatekkel tarkított death metaljuk már a bemutatkozó lemez kapcsán pozitív visszhangokat kapott szerte a világban – most rajtuk a sor, hogy élőben is bizonyítsanak.
Mit lehet elmondani egy ilyen monstre, valóban csonttörő koncertáradatról? [i:e5bb2379]Trevor Strnad[/i:e5bb2379], [b:e5bb2379]TBDM[/b:e5bb2379] énekes szavait idézve: „Hülye lennél kihagyni egy ilyen gyilkos összeállítást! Gyere el a koncertre és majd urnában visznek el… Összetört csontokkal!” Ezek után nincs is más teendő, mint jegyvásárlás a Ticketportal országos bolthálózatában – köztük az ismert rockboltokban – vagy a [url:e5bb2379]http://www.ticketportal.hu[/url:e5bb2379] oldalon.
Tudnivalók:
2010. január 18., hétfő 18.00 óra
Budapest, Diesel (volt E-klub)
[b:e5bb2379]The Black Dahlia Murder, 3 Inches of Blood, Necrophobic, Carnifex, Obscura, The Faceless, Ingested[/b:e5bb2379] koncertek
Belépő: elővételben 4900 Ft., a koncert napján 6500 Ft.
Kapcsolódó weboldalak:
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/bonecrusherfest[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.concerto.hu[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.ticketportal.hu[/url:e5bb2379]
mocskosul rohadt nagy buli lesz
Hivatalos ajánló: Törni fognak a csontok a Dieselben
A 2009-es nagysikerű Never Say Die! klubturné után újabb sokzenekaros megaprodukció indul útjára Európában. Ezúttal nem marad ki Budapest: 2010. január 18-án nézhetjük meg ezt kisebb fesztiválnak számító brutális összeállítást a Diesel klubban, többek között a [b:e5bb2379]Black Dahlia Murder[/b:e5bb2379], a [b:e5bb2379]3 Inches Of Blood[/b:e5bb2379] és a [b:e5bb2379]Necrophobic[/b:e5bb2379] közreműködésével!
Kevés olyan – underground zenében otthonos – ember létezhet, akiknek nagyon be kéne mutatni a Metal Blade Recordsnál nemrégiben új lemezzel jelentkező [b:e5bb2379]The Black Dahlia Murder[/b:e5bb2379]-t. A szélvészgyors tempókról és kíméletlen aprításról hírhedt csapat nagy érdemeket szerzett masszív turnézásával (többször megfordultak nálunk is) a modern kori death metal népszerűsítésében. Így már nem is olyan meglepő, hogy a már korábban említett album, a [i:e5bb2379]Deflorate[/i:e5bb2379] az amerikai listákon nagyon előkelő helyen nyitott.. A régebbi kedvencek mellett erről is számíthatunk majd néhány dalra.
A [b:e5bb2379]3 Inches of Blood[/b:e5bb2379] egy thrash-esebb, old-school felfogású metal csapat, ők is mostanában jelentkeztek új lemezzel ([i:e5bb2379]Here Waits Thy Doom[/i:e5bb2379]), tehát ennek a bemutatására lehet számítani. A MySpace-en így szerepelnek a csapat hatásai: „Alkohol, Dohány, Drog és az Ördög” – és ehhez talán nem is érdemes semmit hozzátenni. A turné nagy veteránjának kétség kívül a svéd [b:e5bb2379]Necrophobic[/b:e5bb2379] számít, hiszen ők már 1989 óta pusztítanak: zenéjük igazi keveréke a black és death metal stílusjegyeinek. A szintén szereplő [b:e5bb2379]The Faceless[/b:e5bb2379] pedig nem kisebb death metal úttörőket követ, mint a [b:e5bb2379]Cynic[/b:e5bb2379], [b:e5bb2379]Nile[/b:e5bb2379] vagy a [b:e5bb2379]Cannibal Corpse[/b:e5bb2379].
Több tapasztalt arc is felvonul természetesen a turnén, elég csak szemügyre venni az [b:e5bb2379]Obscura[/b:e5bb2379] legénységét: a korábbi [b:e5bb2379]Necrophagist[/b:e5bb2379], [b:e5bb2379]Spawn Of Possession[/b:e5bb2379] és [b:e5bb2379]Pestilence[/b:e5bb2379] tagok technikai tudása megkérdőjelezhetetlen. A Carnifex újonc ugyan, de ez egyáltalán nem ijeszti el őket a folyamatos turnézástól.. a legnagyobb erejük ugyanis az élő szereplésben rejlik! A számaik pedig több „breakdown-válogatáson” is szerepelnek, szóval nem csak a nehezebben emészthető zúzáshoz értenek kitűnően. Végezetül: a turné bemelegítő csapata az angol Ingested – blastbeatekkel tarkított death metaljuk már a bemutatkozó lemez kapcsán pozitív visszhangokat kapott szerte a világban – most rajtuk a sor, hogy élőben is bizonyítsanak.
Mit lehet elmondani egy ilyen monstre, valóban csonttörő koncertáradatról? [i:e5bb2379]Trevor Strnad[/i:e5bb2379], [b:e5bb2379]TBDM[/b:e5bb2379] énekes szavait idézve: „Hülye lennél kihagyni egy ilyen gyilkos összeállítást! Gyere el a koncertre és majd urnában visznek el… Összetört csontokkal!” Ezek után nincs is más teendő, mint jegyvásárlás a Ticketportal országos bolthálózatában – köztük az ismert rockboltokban – vagy a [url:e5bb2379]http://www.ticketportal.hu[/url:e5bb2379] oldalon.
Tudnivalók:
2010. január 18., hétfő 18.00 óra
Budapest, Diesel (volt E-klub)
[b:e5bb2379]The Black Dahlia Murder, 3 Inches of Blood, Necrophobic, Carnifex, Obscura, The Faceless, Ingested[/b:e5bb2379] koncertek
Belépő: elővételben 4900 Ft., a koncert napján 6500 Ft.
Kapcsolódó weboldalak:
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/bonecrusherfest[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.concerto.hu[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.ticketportal.hu[/url:e5bb2379]
Hallgatnivaló, látnivaló:
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/blackdahliamurder[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/3iob[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/necrophobic[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/thefaceless[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/realmofobscura[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/carnifexmetal[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/ingesteduk[/url:e5bb2379]