WRATH AND DEATH!
2010.01.09. szombat
MOWAR
Faház
20:00
700 HUF
[b:e5bb2379]To Slay Devastation[/b:e5bb2379] – Mowar – Death/Grind
[b:e5bb2379]Depths of Depravity[/b:e5bb2379] – Mowar – Technical Death Metal
[b:e5bb2379]Age of Agony[/b:e5bb2379] – Zalaegerszeg – Brutal Death Metal
A szilveszteri vigadalmak után itt a lehetőség egy újabb mókára, ugyanis a 2010-es esztendő első Mowarmetal bulijához érkeztünk, amely egy brutális death metal becsapódás formájában fog bekövetkezni! 3 halálbrigád fogja tonnás gorillaként letarolni azokat, akik ellátogatnak ez alkalomból a Faházba!
A helyi [b:e5bb2379]To Slay Devastation[/b:e5bb2379] a 2009-es évben többször megmutatta a helyieknek, hogy hogyan is kell járni a disznóölő grind-ot egy kis vérbő szennyes death-el megspékelve, így valószínűleg most sem lehet más, mint csapkodás vérben forgó szemekkel!
A régóta létező másik helyi erő, a [b:e5bb2379]Depths of Depravity[/b:e5bb2379] túlzás nélkül városunk egyik legprofibb zenekara, ezt a fajta technikás halálmetal-t kevesen művelik a környéken. Két albumon vannak túl, mindkettő profi munka és úgy hallottam hamarosan készül az új remekmű! Ha egy igazán nyak-és lábtörő de minőségi zúzdára vágysz, amit ép ésszel felfogni nem tudsz, akkor muszáj látnod őket, főleg, hogy elég régóta nem játszottak már erre.
A zalaegerszegi [b:e5bb2379]Age of Agony[/b:e5bb2379]-t remélhetőleg senkinek sem kell különösen bemutatni, hazánk egyik legjobb death metal bandájáról van szó, akik mellesleg eme műfaj egyik legkeményebb, „legrégisulisabb” formáját zúzzák! Nemrég jelent meg „FolloW the way of hate” albumuk, ami az old school death legtökéletesebb formáját tartalmazza. Koncertjeiket csakis a headbang, a brutalitás és a death metal jellemzi. Tökéletes bemelegítő a [b:e5bb2379]Marduk/Vader[/b:e5bb2379] bulira. Ott a helyed!!
Bogyótól, a buli szervezőjétől kaptuk:
Mivel a Faház új tulaj kezébe került, és csak január végén nyit ki, ezért a 2010.01.09-ei buli átkerül a VASÚTI ÉTTEREMBE!!
Minden egyéb dolog marad a régiben, csupán a helyszín változik!
FONTOS: Pontos kezdés lesz, mert csendháborítás miatt hamar kell befejezni a bulit!!!
Hivatalos ajánló:
WRATH AND DEATH!
2010.01.09. szombat
MOWAR
Faház
20:00
700 HUF
[b:e5bb2379]To Slay Devastation[/b:e5bb2379] – Mowar – Death/Grind
[b:e5bb2379]Depths of Depravity[/b:e5bb2379] – Mowar – Technical Death Metal
[b:e5bb2379]Age of Agony[/b:e5bb2379] – Zalaegerszeg – Brutal Death Metal
A szilveszteri vigadalmak után itt a lehetőség egy újabb mókára, ugyanis a 2010-es esztendő első Mowarmetal bulijához érkeztünk, amely egy brutális death metal becsapódás formájában fog bekövetkezni! 3 halálbrigád fogja tonnás gorillaként letarolni azokat, akik ellátogatnak ez alkalomból a Faházba!
A helyi [b:e5bb2379]To Slay Devastation[/b:e5bb2379] a 2009-es évben többször megmutatta a helyieknek, hogy hogyan is kell járni a disznóölő grind-ot egy kis vérbő szennyes death-el megspékelve, így valószínűleg most sem lehet más, mint csapkodás vérben forgó szemekkel!
A régóta létező másik helyi erő, a [b:e5bb2379]Depths of Depravity[/b:e5bb2379] túlzás nélkül városunk egyik legprofibb zenekara, ezt a fajta technikás halálmetal-t kevesen művelik a környéken. Két albumon vannak túl, mindkettő profi munka és úgy hallottam hamarosan készül az új remekmű! Ha egy igazán nyak-és lábtörő de minőségi zúzdára vágysz, amit ép ésszel felfogni nem tudsz, akkor muszáj látnod őket, főleg, hogy elég régóta nem játszottak már erre.
A zalaegerszegi [b:e5bb2379]Age of Agony[/b:e5bb2379]-t remélhetőleg senkinek sem kell különösen bemutatni, hazánk egyik legjobb death metal bandájáról van szó, akik mellesleg eme műfaj egyik legkeményebb, „legrégisulisabb” formáját zúzzák! Nemrég jelent meg „FolloW the way of hate” albumuk, ami az old school death legtökéletesebb formáját tartalmazza. Koncertjeiket csakis a headbang, a brutalitás és a death metal jellemzi. Tökéletes bemelegítő a [b:e5bb2379]Marduk/Vader[/b:e5bb2379] bulira. Ott a helyed!!