MERC – Gyomorszájon vág

A MERC egy gitár nélküli grind/powerviolence zenekar Észak-Karolinából, akik június 12-én No One Leaves This Room címmel adták ki új lemezüket. A banda dupla basszustámadása azt a szeizmikus bombasztikus hatást nyújtja, amit csak két basszusgitár képes nyújtani. Ehhez párosul egy olyan hozzáállás és előadásmód, ami tökéletesen illeszkedik a hardcore, a punk és némileg a death metal dühös és agresszív hangzásához.
„A No One Leaves This Room mint a 13 száma felhasználta a különböző hangzási környezetek és hangzásképek erejét, a Hong Kong Fuck You-hoz hasonló területektől a legdühösebb, introspektív és nagyszerű post-punk hatásokig. Ez itt egy nagyszerű anyag, és ez a szar tényleg gyomorszájon vág… és
voilá, megvan a győztes: MERC”









