Goat Horn

A kanadai GOAT HORN és dobosuk, Steelrider útjai külön váltak.

Az énekes/basszusgitáros Jason Decay így kommentálta a történteket: Steelrider láb-problémai miatt volt kénytelen elhagyni a bandát, mely már másfél éve kínozta. Jelenleg kisegítő dobossal dolgozunk, de közben keresünk egy állandó tagot is. Majd akkor jelentjük be hivatalosan az új tagot, ha biztosan a megfelelő embert találtuk meg.”

A zenekar tavasszal vonul stúdióba, hogy rögzítse „Threatening Force” címre hallgató új EP-jét. A banda jelenleg tárgyal néhány  kiadó-jelöltel az új CD-jükkel kapcsolatban, melyet idén őszre várhatunk.

Ha szeretnétek belehallgatni a banda dalaiba, és egyéb infókat megtudni róluk, akkor látogassátok meg a www.myspace.com/goathorn weboldalt.