Sea Of Bones – jön a második lemez

A Connecticut állambeli sludge/drone/doom trió The Earth Wants Us Dead címmel még ebben a hónapban megjelenteti második albumát, aminek érdekessége, hogy a dupla lemezes mű második diszkjén maga a címadó dal(?) hallható csupán. Igaz, az egymagában szűk negyven percesre sikerült.
A csapat elsőként a theobelisk.net oldallal közreműködve a Black Arm c. tételt tette meghallgathatóvá. Erről a banda azt nyilatkozta, hogy ez az első tétel, mióta ismét az eredeti trió felállásban dolgoznak, ráadásul ez a valaha írt leggyorsabb és legkaotikusabb szerzeményük.

Korábban már egy rövid ízelítőt összeállítottak:

A lemezt a csapat Bandcamp oldalán keressétek október 31-étől.