Nomad – EP dalonként
Az újra aktív Nomad zenekar Ajtó a mennybe címmel egy négy számos EP-t rakott össze, amit azonban nem egyszerre tesznek közzé, hanem folyamatosan adagolják a dalokat karácsonyig.
A csapat közleménye:
„Sziasztok!
Örömmel jelentjük, hogy elkészült az Ajtó a mennybe című új EP-nk, amit rendhagyó módon jelentetünk meg. A 4 számos EP-t karácsonyig dalonként, videoklip formában hozzuk nyilvánosságra.
Az első klip, az Engedd, hogy még egyszer a Nomad Zenekar YouTube csatornáján látható:
Következő dal megjelenési időpontja: november közepe.
Az EP bemutató koncert helyszíne és időpontja: 2013. november 2., a Dürer Kert nagytermében, az Uzipov, a Bálnalovas, a ManGod, a WSOTW, a Shapat Terror, és a Plastic Bitch társaságában.”









