Seeker – érkezik a texasi death metal banda új albuma

A texasi technikás death metalt játszó Seeker október 14-én, Loss címmel adja ki új nagylemezét.

A Seeker az elmúlt négy évben olyan együttesekkel turnézott, mint a Shai Hulud, az Arsonists Get All The Girls és a Death Before Dishonor. Most azonban két neves veterán banda hívta meg őket amerikai körútjára. A Malevolent Creation debütáló albumának, a The Ten Commandments 25. évfordulóját ünnepli az Incantation társaságában. Erre a koncert körútra kapott meghívást a Seeker.

„Szinte felfoghatatlan, hogy két ekkora legendával járhatjuk az Államokat.” – nyilatkozta röviden Bryce Lucien, a csapat énekese.

A Seeker hamarosan érkező új albumáról most a Rot daluk audio előzetesét, valamint a Void című daluk hivatalos videóját láthatjátok.
 

Seeker - Rot (Audio)

Seeker - Void (Official Music Video)