
Április 6-án The Mirror címmel érkezik az Ontario-i Sierra duó új „a progresszív doom/stoner tömegmozgás elvén működő” lemeze, amit már most végig fülelhettek.

Április 6-án The Mirror címmel érkezik az Ontario-i Sierra duó új „a progresszív doom/stoner tömegmozgás elvén működő” lemeze, amit már most végig fülelhettek.



Purge Yourself címmel egy vadonatúj videóval jelentkezett a szegedi Dystopia, amely a tavasszal megjelenő harmadik albumuk, a Building Bridges első előzetes dala.
Mivel a Purge Yourself az elsők között született az új számok közül, az elmúlt évben volt alkalmunk élőben is tesztelni még egy-két új dal társaságában. A közönség érezhetően másképp reagál az új irányvonalra, ezt a dalt azonban többen is kiemelték, mint “dallamtapadás-gyanús” tételt, így esett rá a választás. Bajban is lettünk volna, ha nem kapunk külső segítséget, mert most szívünk szerint bármelyik számot szívesen megmutatnánk
.” – mondta Vári Gábor gitáros/énekes a dalról és a friss videóról.
„Messe Noire. Nos, a Fekete Mise mindazt megmutatja, amit a Behemoth élő mágiája jelent, és rettentően örülünk, hogy ezeket a felvételeket megoszthatjuk veletek. A Messe Noire tökéletesen elcsípi a valóságos intenzitásunkat és azt az energiát is, amit megosztunk a rajongókkal. Ez egyben egy felkiáltójel is, remek lezárása a The Satanist album ciklusának, ami egy csodálatos fejezete volt a Behemoth pályafutásának. A Messe Noire kiadásával éltetni szeretnénk a légióinkat szerte a világon, hiszen támogatásuk örök! Most pedig beszéljen a művészet.” – Nergal.



2013-as feloszlása után két évvel a csapat újjáalakult, amit jelenleg Grant Brandell basszusgitáros, Spencer Chamberlain énekes, Chris Dudley billentyűs, Aaron Gillespie dobos-vokalista, valamint Tim McTague és James Smith gitárosok alkotnak.

