Kataklysm – nyári fellépések és videó

A Kataklysm sikeresen zárta az észak-amerikai Metal Crusaders fesztivált, jelenleg pedig a nyári európai fesztiválfellépésekre készül. A zenekar a  német Party san Open Air -en rögzített koncertjét Live in Germany néven DVD -ként fogja megjelentetni, amin egy 30 perces dokumentumfilm is megtalálható lesz majd. A kiadvány mellé egy bónusz audio CD is járni fog majd, ezzel ünnepli a banda a 15 éves fennállásukat. A várható megjelenés dátuma 2007. január, a kiadó pedig a Nuclear Blast lesz.

Az új videoklip a „To Reign Again” című dalhoz készült, ITT tekinthetitek meg.

A KATAKLYSM túrnédátumok tehát a következők:
07/23/06 – EARTHSHAKER OPEN AIR FESTIVAL (Germany)
07/23/06 – METALCAMP OPEN AIR FESTIVAL (Slovenia)
08/02/06 – Sudbury, ON @ Jubilee Hall
08/04/06 – Hamilton, ON @ The Dungeon
08/12/06 – PARTYSAN OPEN AIR (Germany) DVD Shoot!!
12/09/06 – Montreal, QC. @ Club Soda (15th anniversary show)

A fellépések listája 2006 -ban már várhatóan nem változik, 2007-ben a zenekar „In The Arm of Devastation” turnén ismét fellép, illetve főbandaként a „The Road to Devastation” turnésorozaton láthatjuk.