Set The Clocks To Infinity – egy fiatal banda Szegedről
A Set The Clocks To Infiniy Szegeden alakult 2012 szeptemberében, s egy hónappal később már Ausztriában koncerteztek. 2013 februárjában három új gitáros váltotta fel a régieket és ez volt az az időpont, amikor a Set The Clocks To Infinity név összeolvadt a zenekarral, stílusával és megjelenésével.
Azóta az újabb felállással is megmutatták magunkat Ausztriában és felléptek a SZIN-en, valamint egyéb klubkoncerteken. Már két videoklipjük is elkészült.
A zenekar metálos stílusát metalcore, heavy metal, stoner, hard rock stílusjegyek keverékei fűszerezik meg.









