Szerző: farrrkas

Rotting Christ – Új dallal jelentkeztek

A görög mágusok Rituals címen hozzák ki az új Rotting Christ albumot a Season of Mistnél. A február 12-i megjelenés előtt azonban az Ἐλθὲ κύριε (Elthe Kyrie) című új dallal szeretnék megörvendeztetni a zenekar rajongóit. Az Euripides költő ihlette dal cím magyar fordítása „Jöjj, Uram!”

Magrudergrind – Hat év után ismét lemez

Hat év kihagyás után a Magrudergrind nevű amerikai grind trió az ötödik nagylemezével tér vissza a köztudatba. Az egyszerűen csak II címre keresztelt anyag február 12-én érkezik a Relapse gondozásában, és hogy vendégzenészből se legyen hiány, Joe Denunzio, az Infest volt énekese is hallatja a hangját az új korongon. Az album 15 grindcore / powerviolence / hardcore punk szerzeménnyel készül fülbántalmakat okozni a fel nem készült hallgatóknak.

Spektr – A negyedik lemez hírei

A francia industrial metal szinteret ezúttal a Spektr nevű duó képviseli e hasábokon. Negyedik lemezük címe The Art To Disappear, az Agonia Records pedig január 29-én adja majd ki. Az albumon fellelhető szerzemények közül egyet már meg tudunk mutatni nektek; ez pedig a Through The Darkness Of Future Past címet viseli.

SPEKTR - Through the Darkness of Future Past (Official Track Stream)

Beseech – A gótikus metal híveinek

My Darkness, Darkness lesz a címe a Beseech március 4-én megjelenő új albumának. A gótikus metalt játszó zenekar a hatodik nagylemezére készül, és hogy mutassanak nekünk valamit a készülő anyagból, egy Jimmy Webb feldolgozást hallhatunk tőlük az alábbi videóban. Ennek címe: Highwayman.

Beseech - Highwayman

Venomous Concept – A veteránok második közzétett dala

A Shane Embury (Napalm Death, Lock Up…stb.), Danny Herrera (Napalm Death, ex-Anaal Nathrakh), Kevin Sharp (Lock Up, ex-Brutal Truth), Dan Lilker (Nuclear Assault, ex-Brutal Truth… stb.) és John Cooke (Anaal Nathrakh – live, Napalm Death – live) alkotta láncfűrész-üzem ismét beindult. A Venomous Concept névre ítélt grind/hardcore/punk projekt újabb dalt fed fel a Kick Me Silly; VC 3 lemezről, Rise címmel. Aki a korábban közzétett Anthem nótára is kíváncsi, kattintson a dal címére, aki pedig a lemezt is beszerzi majd, az a január 8-át jelölje be a naptárban.

Vorkreist – Az új EP egyik dala

Két számot tartalmaz a francia Vorkreist január 29-én megjelenő Sacrifice című kislemeze. Az Agonia Records által terjesztett death/black anyagra a Losing Sanity Key és Lower (All Is Black) tételeket rögzítették, az előbbit már most kiadva a kezeik közül. Tegyetek egy próbát vele!

Epistle – Jön egy újabb funeral doom lemez

Az amerikai Epistle második albumának hírét juttatja el a funeral doom kedvelőihez. A 2012-es Alone után a The Old Bridge lesz a következő lemez címe. Igazából ez nem lesz más, mint az évek alatt felgyűlt demókról összeválogatott dalok egységesítése. Több vendég is szerepel majd az albumon, de konkrétumokkal majd csak később tuduk szolgálni. A következő dalok szerepelnek majd a jövőre várható korongon.

1.Upon the Cross
2.The Throne at the Left Hand of God
3.The Old Bridge
4.Behold the Majesty of the Night Sky
5.Feathers Folded
6.A Philosopher’s Requiem

Anthrax – Egy kis ízelítő

Február 26-án a Nuclear Blastnál jelenik meg az Anthrax várva várt új lemeze, a For All Kings. Az alábbi videóban Joey, Jonathan, Frank, Charlie és Scott vezet be minket abba, hogy mit is várhatunk az új korongtól. A lemez 2 CD-s változatban is kapható lesz, azaz egy négyszámos koncertfelvétellel egészítik ki az új albumot.

Anthrax 'For All Kings' Now Available For Pre Order