A Morbid Angel sorsára nagyon sokan kíváncsiak, hiszen nem akárhol helyezkednek el a death metal ranglistán. Ezért is jelentkezünk ismét egy közleménnyel, amely hivatalosan is pontot tesz a David Vincent körül kialakult bizonytalan helyzet végére. Az alábbiakban az ő nyilatkozata olvasható:

„Trey és én jól átbeszéltük a dolgokat tegnap, és megegyeztünk abban, hogy az összeférhetetlenségek miatt képtelenek vagyunk együtt dolgozni.
Az utóbbi 30 évben elképesztő dolgokat hoztunk össze együtt, ezért csakis a legjobbakat kívánom Trey-nek a jövőben. E hagyaték iránti tiszteletből arra kérem a Morbid Angel rajongóit, hogy ne álljanak egyik oldalra sem, ahogy én sem teszem.
Alig várom, hogy a közeljövőben új hírekkel szolgálhassak nektek az új elképzeléseimet illetően. Addig is: stay Morbid!”

Slayer – Repentless (2015)










