Brand Of Sacrifice – Új dalokkal tértek vissza

A kanadai deathcore banda, a Brand Of Sacrifice 2023 óta először tért vissza új anyaggal. A torontói zenekar két új dalt adott ki, a Seeing Red és a This Place Wasn’t Meant For Us címekkel, amelyek készülő harmadik stúdióalbumuk előzetesei. Dalaik közül a Seeing Red vizuális videót is kapott.
A zenekar két dalát úgy jellemezte, mint „a kétségbeesett önrendelkezés keresését, amikor minden instabilnak tűnik”.
„Miközben ezek a dalok előre viszik a Brand of Sacrifice-t, egyúttal újra kapcsolódni fognak a múltunk elemeihez is, inspirációt merítve a [2018-as] The Interstice és a második kiadványunk, a [2021-es] Lifeblood hangulatából és érzelmeiből.” – mondta Kyle Anderson énekes. „Le akartunk csupaszítani dolgokat, és valami zsigeribbre és őszintébbre koncentrálni, miközben nosztalgikus érzést keltettünk anélkül, hogy egyszerűen csak ismételgettük volna magunkat. Nagyon büszkék vagyunk ezekre a dalokra, és alig várjuk, hogy mindenki velünk együtt élhesse át ezt a következő fejezetet.”









