
Nem ma jelent meg a finn Mors Principium Est második lemeze a The Unborn, de úgy érzem még most sem késő írni róla. Ezelőtti művüket nem volt szerencsém hallani, úgyhogy számomra teljesen új a banda. A stílus dallamos death metal némi modern beütéssel, ehhez párosuló vokállal. Ami a lemez hallgatása közben eszembe jut, az a […]
Tovább »

















