Jövő évre ígéri új lemezének, a Destroyer… Slayer of Men-nek a megjelenését a The Horde. A viking thrash banda nemrég lépett a The Dungeon Of Doom stúdióba Drew Webster producerrel, hogy rögzítse ezt az albumot. Az Abyss Recordsnál érkező lemezen olyan dalok szerepelnek majd többek között, mint a Usurper Berzerker, a Conquering Of The Firewyrm vagy a Behold In Despair. A Pray Hater című szerzemény előzetes mixét már közzé is tették, itt van, hallgassátok:
The HORDE (U.S.) "Pray Hater" (Promo Video)










