Indoctrine – finn death-thrash bemutatkozás

A finn dallamos death/thrash stílusban nyomuló négytagú Indoctrine sem egy régi csapat. A zenekar tavaly óta létezik és márciusban hozták ki első demójukat. November végén egy Unto The Fall c. EP-vel jelentkeznek majd, melyen öt dal lesz.
A banda szerint zenéjük egyfajta utazós Göteborgból Oslóba, azaz a dallamos death metalt erős black befolyással ötvözik. A Fall c. dalukhoz klip is készült: