
Jens Maluschka, aki 2000 óta volt a német Disillusion zenekar dobosa, most távozik a bandából. Az okok között elsődlegesként az szerepel, hogy több időt akar családjára szentelni, pláne, hogy hamarosan édesapa lesz.

Jens Maluschka, aki 2000 óta volt a német Disillusion zenekar dobosa, most távozik a bandából. Az okok között elsődlegesként az szerepel, hogy több időt akar családjára szentelni, pláne, hogy hamarosan édesapa lesz.

„Hell mindenkinek! No és BUÉK.
2007 év eleji jelentés a Remorse frontról:
Folytatódik a Harc! a szó szoros értelmében, közös megbeszélés után Vince (ének), nem folytatja tovább a zenekarban való ténykedését további információ elolvasható a honlapunkon. Minden jót kívánunk neki és a jövőben is Trhashvérként tekintünk rá. Krisz (bass) továbbra is Norvégiában, mi viszont addig is ezerrel írjuk az új dalokat, van kb 15-20 új riffgyűjteményünk ebből szeretnénk összerakni mihamarabb a következő dührohamunkat.Ebben a munkában és a koncerteken is segítenek minket: Söme bassman a Gutted zenekarból, ének fronton Csűrös Parola a Decadence
zenekarból. Ezer köszi nekik.Lassan átalakulunk egy Thrash hadsereggé és a csata előtt dől el kik kerülnek bevetésre..:).
Március 23.án a Testament előtt játszhatunk nagy köszi érte Zérónak.:)!
Ez évben 20 éves lesz a Remorse, így hamarosan kiadásra kerül az In-versió és az Álmatlanág anyagunk egy közös CD-n, és készülünk a régi tagokkal is egy-két különleges koncertre, saját dalokkal feldolgozásokkal a múltból. Ennek előfutárai voltak az évzáró koncertek ahol Zsóti-ének,gitár, Kámus gitár (aki dobosunk ugye:), Krisz-bass, Treti-dob( a Sötétség
lemezünk dobosa) felállásban pengetgettük ezeket a dalokat szerencsére jelentős sikerrel főleg az öreg Thrasherek körében..:)
Sok sikert és ROKKK mindenkinek!”

A dallamos metált játszó finn Machine Men friss klippet készített a No talk without the giant című dalokhoz, mely a MySpace
oldalukon tekinthető meg. A dal a hamarosan megjelenő Circus of Fools nagylemezen fog szerepelni, mely február 21-én jelenik meg nálunk, a Century Media-nál.
Mennek turnézni is, de Magyarország nem érintett:
26.01.2007 Levi (FI) @ Hulluporock
27.01.2007 Levi (FI) @ Hulluporock
09.03.2007 Kuopio (FI) @ Henry’s Pub
16.03.2007 Lahti (FI) @ Nightlife
17.03.2007 Oulu (FI) @ Teatria
23.03.2007 Jyvaeskylae (FI) @ Lutakko
24.03.2007 Helsinki (FI) @ Tavastia
28.03.2007 Tampere (FI) @ Klubi
29.03.2007 Turku (FI) @ Klubi
30.03.2007 Mikkeli (FI) @ Vaakuna
31.03.2007 Salo (FI) @ Bar Maksim
Earthshaker Road Shock Tour 2007:
Finntroll, After Forever, Tarot, Die Apokalyptischen Reiter, All Ends
27.04.2007 Antwerpen (B) @ Hof Ter Lo
28.04.2007 Osnabrueck (D) @ Halle Gartlage
29.04.2007 Hamburg (D) @ Markthalle
30.04.2007 Adelsheim (D) @ Live Factory
01.05.2007 Berlin (D) @ Postbahnhof
02.05.2007 Muenchen (D) @ Backstage
03.05.2007 Frankfurt (D) @ Batschkapp
04.05.2007 N�rnberg (D) @ Hirsch
05.05.2007 Wien (AT) @ Planet Music
06.05.2007 Padova (I) @ Sottosopra Est
07.05.2007 Pratteln (CH) @ Z 7
08.05.2007 Essen (D) @ Zeche Carl
09.05.2007 Saarbruecken (D) @ Garage
10.05.2007 London (UK) @ Scala
11.05.2007 Heerhugowaard (NL) @ De Waerdsetempel
12.05.2007 Strasbourg (F) @ La Laiterie
13.05.2007 Paris (F) @ Locomotive


A Season Of Mist Records jóvoltából letölthető egy újhullámú Mayhem szám, Anti címmel. A szám a közelgő Ordo Ad Chao lemezen fog majd feltűnni, ami várhatóan áprilisban ölt végleges formát.
A Mayhem-gitáros Blasphemer (alias Rune Erickson) véleménye a következő:
,, A hangzás nyers és durva lesz, az anyagot hallgatva leginkább a Wolf’s Lair Abyss lesz az irányadó hatás. Változatosság és filozofikus éra hatja át. Az album az eddigi legagresszívebb Mayhem számokat fogja tartalmazni. A banda történetének leggonoszabb és legsötétebb kiadványa várható. „

A Diecold a 2003-as Black Metal Warriors demot követően jelentkezett eme nagylemezzel. Ékes tagság lépte át a pokol adamantit kapuját, hogy rituálisan megidézze a Rest in War-t. Afféle ,,szupergruppként” is aposztrofálható a horda aktuális felállása, ugyanis a hazai true underground belső magjáról van szó. Térjünk rá a lényegre, magára a zenére. A Resurgo Aries-zel veszi […]
Tovább »
„Örömmel jelentjük be, hogy elkészült az első, 7 számos kislemezünk, mely a „Thoughts beyond reason tear me apart” címet kapta. A dalokat Szilágyi Pisti (SZEG) irányításával a SZEG Home Studioban rögzítettük, a borítót pedig Nagy Attila gitárosunk készítette. A számokba belehallgathattok a zenekar myspace oldalán (http://www.myspace.com/lightsgoout), ugyanitt megnézhetitek az első videónkat is. Ha be akarjátok szerezni az cd-t, e-mailben (lightsgoout@freemail.hu) megrendelhetitek, a koncertjeinken, vagy a debreceni Rockness hanglemezboltban pedig megvehetitek. Tavasszal az ország számos pontján játszunk, először is Január 27-én a Godsize fesztiválon a Kultiban (WMD, Tech-No-Logic, Lady Picture Show, Country Strike), majd pedig a Punk-Optimum fesztiválsorozaton a Brigád, a Graveyard at maximum és a The Buttholes társaságában. További bulik, részletek: http://lightsgoout.fw.hu és http://www.myspace.com/lightsgoout„

A roppant eredeti nevű pennsylvaniai Decomposed (csak az Egyesült Államokban négy ilyen nevű zenekar fut) múlt év végén adta ki első, Torn from the Womb című albumát a Worldeater Recordsnál.
A nóták :
01. Unholy Pleasures
02. Condemned To Hatred
03. Inspired By Horror
04. Anticipating Death
05. Butcher The Innocent
06. Disemboweled
07. Dismembered And Molested
08. Slave To Existence

Az idén immár 12. alkalommal megrendezésre kerülő cseh Brutal Assault fesztivál időpontja augusztus 9-11. Néhány banda is fix már: Black Dahlia Murder (USA), Cataract (Swi), Die Apokalyptischen Reiter (Ger), E-Force (Can/Fra), Saturnus (Den), Vader (Pol). Februártól lehet kapni majd a jegyeket, előreláthatólag 35 euróért.
Azóta olvastam, hogy Belphegor játszik pénteken, aznap lép fel még Gorgoroth (ha Gaahl épp szabadlábon lesz eheh) meg a Vader is. Illetve Gorerotted is lesz.