Luna Ad Noctum Új Album

Megjelent az új Luna Ad Noctum albuma, The Perfect Evil In Mortal címmel.

Label: Metal Mind Records
Distribution: Metal Mind Productions
Cat. Nr: MMP CD 0429
Barcode: 5907785027862   
Format: CD
Genre: lunar black metal
Release date: 10.07.2006

Track List

1.      Phantoms ov Wrath (intro)
2.      The Perfect Evil In Mortal
3.      Diablex Virus
4.      Devilrising Impact
5.      Humana Androide
6.      Deviante Obscurante
7.      Deceptive Fatality
8.      Dimness In Me
9.      Loneliness’ Ruined My Life

 Discography

1999 „Moonlit Sanctum” demo
2001 „Lunar Endless Temptation” promo CD
2002 „Dimness’ Profound” (Pagan Records)
2004 „Sempiternal Consecration” (Metal Mind Productions, MMP CD 0243)
2006 „The Perfect Evil In Mortal”(Metal Mind Productions, MMP CD 0429 )

Line-up

Dragor Born In Flames – drums
Tomas Infamous – guitars
Blasphemo Abyssum Invocat – guitars
Adrian Nefarious – bass / vocals

Website
www.lunaadnoctum.com

http://www.myspace.com/lunaadnoctum (my Space site)

 

Elektronikus Rock Legenda Visszatért

Sok idő elteltével egy új anyaggal rukkolt elő az Omni zenekar. A banda hű maradt a saját stílusához. Nagyon ritmikus szerzeményt hallhatunk, néha sötét atmoszféra is jellemzi.

OMNI – Mermaids
 

Label: TC Music
Distribution: Metal Mind Productions
Cat. Nr: MMP CD 0436
Barcode: 5907785027978   
Format: CD
Genre: electronic rock
Release date: 10.07.2006

Track List
1. Aglaophone
2. Anai
3. Molpe
4. Parthenope

Discography
1985 “Omni”
2006 “Omni” re-edition, Metal Mind Productions, MMP CD 0435
2006 “Mermaids” Metal Mind Productions, MMP CD 0436

Line-up

Marceli Latoszek – keyboards
Rafał Błażejewski – cello & synths
Gerard Sawicki – noises
Aneta Łukaszewicz – vocals on Aglaophone
Piotr „Dziki” Chancewicz – guitars on Aglaophone

Ty Tabor-Rock Garden

Immáron a harmadik Ty Tabor szóló albumot van szerencsénk bejelenteni! A King’s X gitárosának új lemeze ismét az InsideOut Music gondozásában jelenik majd meg. Tizenkét nótát tartalmaz majd közülük az utolsó címét még homály fedi.
Ty Tabor új albuma zeneileg követni fogja a szólómunkásságában megszokott színvonalat és dallamvilágot. Vélhetőleg is is kápráztatja majd a rajongóit és remélhetőleg toboroz a lemez új szimpatizánsokat is.
Ty ez év vége felé felbukkan színpadon is anyazenekara társaságában:

Tracklisting:
01. Ride  4:53
02. Stalker  4:47
03. I Know What I’m Missing  3:11
04. Afraid  3:39
05. Play  6:51
06. Beautiful Sky  4:07
07. She’s a Tree  3:32
08. Take it Back  3:00
09. Wading In  3:26
10.Thankful  3:26
11.Pretty Good  4:00

plusz egy titkos nóta 

Threshold a Nuclear Blastnál

Nagyon boldogok vagyunk, hogy bejelenthetjük hogy a Threshold  – „A” progresszív metál zenekar –  aláírt egy megállapodást a Nuclear Blast-tal.  Karl Groom és Richard West így nyilatkozott:
„El vagyunk ragadtatva hogy csatlakozhattunk a Nuclear Blast-hoz, ez egy rendkívül jelentős előrelépés számunkra, és alig várjuk, hogy segítségükkel még több rajongót hódítsunk meg az egész világon! A Nuclear Blast fantasztikus bandákat sorakoztat fel és izgalmas ennek a csapatnak a részévé válni. Nagyszerű dolgoknak nézünk elébe!”

Napalm Records Hírek

Friss megjelenések és videoklip letöltési lehetőségek.

The Realm of Napalm Records DVD (28 Jul)
WELTENBRAND – The End of the Wizard (25 Aug / US: 29 Aug)
TYR – Ragnarok (22 Sept / US: 10 Oct)
DRACONIAN – The Burning Halo (29 Sept / US: 10 Oct)
AHAB – The Call of the Wretched Sea (29 Sept / US: 10 Oct)
LACRIMAS PROFUNDERE – Filthy Notes for Frozen Hearts (7 Jul /US: 29 Aug)
WIG WAM – Wig Wamania

http://www.napalmrecords.com/indexn.html

Videó klip letöltés: http://www.napalmrecords.com/indexp.html

 

Sabine Dünser RIP

Napalm Recordstól kaptuk a következő szomorú hírt:
„Mély fájdalommal tudatjuk, hogy Sabine nincs közöttünk többé!
Zenekari próbán, 2006. július hetedikén, Sabine agyvérzést kapott, és másnap a kórházban elhunyt.
Fájdalmunkat tudatva a barátok és a család számára, a zenekar honlapját bizonyos ideig szüneteltetjük.
Időre van most szükségünk, hogy eldöntsük, hogyan tovább, -ha lesz tovább-, így emailekre egy darabig nem válaszolunk.
Az angyalokkal énekelj most, Sabine! Sosem felejtünk el!

Chris, Max, Pete, Tom”

Nyugodjék békében!

Six Feet Under turné

European Summer tour 2006
 
Saturday 05-08 Wacken Open Air, Germany
Sunday 06-08 Haarlem, Patronaat, Holland
Monday 07-08 Stuttgart, Röhre, Germany
Tuesday 08-08 day off
Wednesday 09-08 Vosselaar, Biebob, Belgium
Thursday 10-08 Rotterdam, Baroeg, Holland
Friday 11-08 Düdingen, Bad Bonn, Switzerland
Saturday 12-08 Party.San Open Air, Germany

Avalon

Richie Zito a 70-es években kezdte a karrirjét, olyan bandák lemezein játszott, mint Barbara Streisand, The Beach Boys, Donna Summer, Tina Turner és Lionel Richie, csak hogy néhányat említsünk, majd Elton John bandájának állandó tagjává vált. Később beszállt a studiós munkálatokba is, és olyan bandákkal dolgozott együtt, mint White Lion, Bad English, Mr. Big, Open Skyz, Heart, Eddie Money.

Az Avalon egy olyan projekt, amelyben összegyűjtötte az összes művészt, akivel együtt dolgozhatott az elmúlt években, hogy egy klasszikos AOR kiadvány születhessen és vele együtt az ő igazi álma is.

A lemez Európában 2006. szeptember 22-n fog napvilágot látni, a Frontier Records gondozásában, a japán verziót útját pedig a King Records fogja egyengetni. Digitális verzióban is hozzáférhető lesz az I-Tunes -on, az E-Music -on és néhány másik online zeneboltban, kb. 1 hónappal a „hagyományos” megjelenés után.

Motörhead – Kiss of Death albuminfók

Kiss of Death

A fantasztikus Lemmy Kilmister olyan, mint Superman, csakhogy Lemmy barátunk még a kriptonittól sem fél -J. Ő rockzene kult figurája, immáron a hetvenes évek óta, most is mikor hatvanas éveit tapossa.

Lemmy a nyughatatlan figura, aki sosem törődött a szabályokkal, -maximum abból a szempontból, hogy jól felrúgta őket- mindig saját feje után ment és megy is 30 év óta.

És ez a Motörhead nevű klasszikus trió működik töretlen hévvel és lelkesedéssel és keményen vagy lazán, de a szutyok rock and roll nevében!

A “Kiss Of Death” immárom a huszonharmadik albumuk és Lemmy szerint jobb, mint az “Inferno”, pedig az utóbbi idők albumai közül az “Inferno”t tartották a csúcsnak.

Idézzük Lemmy nagyságos urat: “ Jobban a nóták. Jobb a zenei elrendezés, jobban énekelek, és Phil jobban gitározik, ezúttal Ő nagyot alakít”

Lemmy nagyon büszke a “Kiss Of Death”re, és valljuk be van is neki oka arra hogy büszke legyen erre a tizenkét nótára!

A lemezt Los Angelesben vették fel a Paramount stúdióban, a producere pediglen Cameron Webb volt.  

A cd a vad és agresszív “Sucker”el kezdődik –úgy látszik Lemmy így szereti- ez a nóta egy brutális szutyok rock and roll gyilok, állati riffekkel és duplázós dobolással, és persze Lemmy Kilmister bagón és wiszkin edzett hangjával.

Másik fénypont az “One Night Stand” ez a nóta egy kis időutazás a hetvenes évekbe. Azokba a napsugaras időkbe, amikor a sex drug and rock and roll triumvirátus uralkodott. 

“Kiss Of Death” kínál azért meglepő fordulatokat is, például itt van az “Under The Gun” a bluesos ízével, és a “Cristine” a dögös boogie woogie feelinggel, vagy a  nyolcvanas évekbe visszakacsintó “Trigger”.

Lemmy egy újabb arcát villantja fel a  “God Was Never on Your Side” című opuszban, meglep és el kápráztat egyben ezzel a számmal! Gyönyörű ez az akusztikus blues! Nem olvatag/ érzelgős, csak finom, és vérzékletesen megmutatkozik benne Lemmy Kilmister az ember is.  

Mindent összevetve a “Kiss Of Death” számai tipikusan Motörheadesek, és ezzel együtt meglepően élettel teliek! Nem tudni mennyire tudható ez be a segéderőknek, mert az albumon közreműködött C.C. Deville gitáros és az Alice In Chains-bőgőse  Mike Inez is. 

A lemez után a fantasztikus hármas élőben is megmutatja magát és elég erőteljes turnézásba kezd. Október közepétől például európában pusztítják le a színpadokat. Nyilvánvalóan az új nóták mellett harmincéves pályafutásuk gyöngyszemei is elhangzanak, Lemmy szerint garantáltan remek koncertek lesznek! És ugye amit Ő akar, az úgy is lészen!

Nos, a szutyok rock and roll öreg ördögének van stílusa és ezzel együtt 60 évesen léteznek rock and rollos álmai is, azaz:  “Még nem kamatyoltam Halle Berryvel” – mondja vigyorogva –  és eztán következzen némi jó tanács a jövőre nézve és Lemmysen megmondva: “Tudod legyen mindig valami cél a szemed előtt! Én azt szeretném, hogy mielőtt turnézni indulunk, egy számunk már top sikeres legyen! És azt is szeretném, hogy legye egy olyan nótánk, amelyik Angliában lesz siker! Mert a “Kiss Of Death” egy olyan album, amely be is fogja váltani a hozzá fűzött reményeket. Ez egy darab a Motörheadből, amely arra vár, hogy lenyeljétek!”