2db maxi és kettő bonus található a cd-n. A hangzás sajna elég silány, a zenekarnak még nincs kiforrott zenei világa. A számokat hallgatva leginkább a Hooligans együttes jut eszembe. A bonuszként szolgáló 2 szerzemény az, ami egy kicsit feldobja ezt a lemezt. Talán még sláger számnak is tekinthetők ezek mindenféle modern ketyerék nélkül. A szövegek […]
Tovább »









