A Kittie zenekar elérhetővé tette „This Too Shall Pass” című dalának koncert videóját ITT. A felvétel 2005 november 26-án Detroitban, Michiganben készült.
A Kittie zenekar elérhetővé tette „This Too Shall Pass” című dalának koncert videóját ITT. A felvétel 2005 november 26-án Detroitban, Michiganben készült.

A Drowning Pool zenekar elérhetővé tette 2006 január 14-én a Camp Stanley-ben Dél-Koreában rögzített „Bodies” című dalának koncert videóját ITT.
Az első 250 Metalmania II-re érkező egy-egy Firesampler #3 CD-t kap.
Firesampler # 3 tracklist:
1. Gojira – From Mars to Sirius – The Heaviest Matterof Universe (Listenable)
2. Misery Inc – Random End – Fallen Rage (Firebox)
3. Månegarm – Vredens Tid – Sirgblot (Displeased)
4. Enochian Crescent – Black Church – Hendekagrammaton(Woodcut)
5. Aborym – Generator – A Dog-Eat-Dog World (Season of Mist)
6. Fall of The Leafe – Vantage – But the Ghosts Here (Firebox)
7. Manes – View – Knife & Kleenex (Code666)
8. Deviant – Ravenous Deathworship – Venom of Mankind (Tabu)
9. Raunchy – Death Pop Romance – This Legend Forever (Lifeforce)
10. Manitou – N/A – State of Mind (Firebox)
11. Ablaze in Hatred – demo2005 – To Breathe and To Suffocate (Firebox)
12. Poema Arcanus – Telluric Manifesto – Dream Secretary (Aftermath)
13. Let it Flow – The Monumentary Touches – Mourning (Hammer Music)
14. Velvetcut – Nailed at Thirteen – Room of Our Existence (Firebox)

A finn csapat 1992-ban alakult Helsinkiben. Hat demó után a tavalyi évben 2 single mellett megjelent bemutatkozó lemezük Sound Over Matter címmel. A lemezt a Spinefarm Records jelentette meg augusztus 31-én. Az dalok keverését Mikko Karmila végezte. 10 dal hallható a korongon közel 45 perc hosszban. A Special Edition kiadásra bónuszként felkerült a Pantera Walk […]
Tovább »
Pár éves csend után újra jelt ad magáról az Agregator. Valószínűleg az új lemez előzetesének nevezhető az a 2 számos demó, ami a VEGA stúdióban lett felvéve. Első hallásra nekem a hangzás volt a legfőbb különbség a régebbi kiadványaikhoz képest, de még nem az igazi, viszont demóhoz képest nagyon jó. A Zuhanás, Szürkület számokat hallhatjuk […]
Tovább »
A 14 éve létező német Edguy sok emlékezetes pillanatról gondoskodott eddigi pályafutása alatt és nagy népszerűségnek örvend a power metal rajongók körében. A 2004-ben kiadott Hellire Club, hogy őszinte legyek, cseppet sem tartozik a kedvenc lemezeim közé. Így kicsit nehezemre esett elindítani a csapat idei Rocket Ride címre keresztelt művét. A korongot a Nuclear Blast […]
Tovább »
Az 1997-ben alakult olasz banda harmadik lemeze a január 30-án megjelent „The Winter Wake”. A bandát Aydan és Jarpen nevű gitárosok hozták létre, hozzájuk csatlakozott Damnagoras énekes és Zender dobos 1998-ban. 2000-ben rögzítették bemutatkozó demójukat („To Oak Woods Bestoved” címmel), majd Gorlan (basszus) belépésével „megszilárdult” a zenekar felállása, a demo sikerének köszönhetően lemezszerződéshez jutottak a […]
Tovább »
A dán Force Of Evil, soraiban a gitáros Michael Denner (ex-MERCYFUL FATE), gitáros Hank Shermann (MERCYFUL FATE), basseros Hal Patino (KING DIAMOND), dobos Bjarne Holm (MERCYFUL FATE), és énekes Martin Steene (ex-IRONFIRE) elérhetővé tett egy koncert videót, melyet 2005 augusztus 5-én a The Rock in Copenhagen-ben, Dániában rögzítettek. Megtaláljátok ITT.
A zenekar jelenleg írja harmadik lemezének dalait, melyet várhatóan márciusban kezdenek rögzíteni.

A Tartarean Desire főszerkesztő Vincent Eldefors készített interjút 2006 január 16-án a Sodom frontemberével Thomas „Tom Angelripper”.el. A beszélgetésből kiderült, hogy a csapat készülő új lemezének nemes egyszerűséggel a „Sodom” címet adta.
A dalok keverését jövő héten kezdik és várhatóan áprilisban kerül majd boltokba a lemez az SPV Records gondozásában. Ugyancsak áprilisra időzít a zenekar egy kelet Európai turnét is melynek keretében Bulgáriában, Romániában és Magyarországon is fellépnek majd. A nyári fesztiválok után ősszel/télen egy nagy turnét is tervbe vettek.
SODOM jelenlegi felállás:
Tom Angelripper – Bass, Ének
Bobby Schottkowski – Dob
Bernemann – Gitár