Without Frames – Megjelent az első nagylemezük

Unleash Hell címmel megjelent a nagykanizsai deathcore/metalcore vonalas Without Frames első nagylemeze. A lemezzel kapcsolatban a zenekar énekese, Grabant Máté a következőket osztotta meg:
„Sziasztok, itt Máté!
Ahogy sokan már tudhatjátok, megjelent első nagylemezünk, az Unleash Hell. Ez hatalmas mérföldkő a zenekar életében, és szeretnék néhány gondolatot megosztani veletek az egész csapat nevében. Az első dal megírása, az első koncert, majd végül az első album megjelenése – ezek mind hatalmas vízválasztók. Mi az utóbbihoz érkeztünk el múlt szombaton.
Az elmúlt két év kemény munkája most ért be, és rendkívül büszkék vagyunk arra, amit létrehoztunk. Rengeteget tanultunk a lemez írása során, és úgy érezzük, sikerült kihoznunk magunkból a maximumot.
Azonban ezt az utat nem egyedül tettük meg. Szeretnénk köszönetet mondani mindazoknak, akik bármilyen módon támogatták a zenekar előrehaladását. Hatalmas köszönet nektek, akik végigkövettétek a zenekar útját, támogattatok minket, és most is itt vagytok velünk. Ígérjük, hogy a jövőben még keményebben dolgozunk, hogy minden téren a lehető legjobb minőséget nyújthassuk nektek.”
A lemezbemutatója hazai pályán, a nagykanizsai Medgyaszay Házban lesz, most pénteken, a Nest of Plagues társaságában.










