Apey & the Pea – ördögi nektár
Az Apey & the Pea 2009 végén alakult a Neck Sprain, a Trillion és a már feloszlott Kelly Hits the Blue Sky, illetve a Remembering the Steel (Pantera tribute) énekesének, Áron Andrisnak (Api) a szóló projectjéből átalakuló stoner, grunge triója, melyben Prepelicza Zoltán (Wrong Side of the Wall, ex-Superbutt, ex-Remebering the Steel) és Makai László (The Last Charge, ex-Superbutt, ex- Remembering the Steel).
Június 13-án megjelent a zenekar „Devil’s Nectar” c. nagylemeze amit az alábbi lejátszón teljes egészében meg is tudtok hallgatni:
Tovább kattintva a Judas hivatalos videoklipjét nézhetitek meg.
_ELVALASZTO_
LAZARVS - Judas (Official Video)









