Az Into Darkness nevű német death metal banda 1997-ben adta ki a Misfortunal Odes In D Minor című debütáló lemezét. A második album dalait már 2002-ben felvették, majd Dysphoria címen kijött demó formájában (végül 2012-ben jelenhetett meg), aztán idén gondolták úgy, hogy elkészülhet a folytatás, a Sinister Demise. A lemezt szeptember 11-én hozza ki a Rising Nemesis Records.
A Left Behind és a Throne Of A Thousand Miseries két friss nóta az új korongról.
Into Darkness - Left Behind (LYRIC VIDEO)









