Dawn Of Tears – jön a második lemez

A spanyol dallamos death metalt játszó Dawn Of Tears nem ma kezdte az ipart. A Metal-Archives szerint 1999 óta aktívak, igaz ez idő alatt egy demót (2005), egy albumot (Descent – 2007) és egy EP-t (Dark Chamber Litanies – 2009) sikerült kiadniuk. A csapatot a bemutatkozó lemezükkel az „Év legjobb melodeath/göteborgi metal” kategóriában Metal Storm díjra jelölték 2007-ben és a Dark Tranquillity (Fiction) és az Arch Enemy (Rise Of The Tyrant) után a harmadik helyet szerezték meg.
Most a következő album kiadásához az Inverse Records-hoz szerződtek. A lemez várhatóan szeptember 20-án érkezik Act III: The dying eve címmel.
A lemez előzeteseként itt a Present Of Guilt c. dalra készült klip:
Dawn Of Tears - Present Of Guilt









