SilentLie – a második dal a második EP-ről

Az olasz gothic metalos SilentLie öt év után jelentkezett új EP-vel. A Blood Under Snow c. anyagról most a While I Hurt Myself nótát tették ki a YouTube-ra:
SilentLie - "While I Hurt Myself"

Az olasz gothic metalos SilentLie öt év után jelentkezett új EP-vel. A Blood Under Snow c. anyagról most a While I Hurt Myself nótát tették ki a YouTube-ra:
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.