The Discussion – Laura Pleasants új csapata és EP-je

Amíg a sludgeban utazó Kylesa meghatározatlan időre pihenőre vonult, addig Laura Pleasants gitáros/énekes elindította a The Discussion nevű pszichedelikus, gótikus post-punk zenekarát. Az őszi Európa-turnéjuk alkalmából egy EP-t is megjelentettek, ezt meg is hallgathatjátok.
<a href=”http://thediscussionofficialpage.bandcamp.com/album/european-tour-ep-2017″>European Tour Ep 2017 by The Discussion</a>









