
Június 4-től lesz kapható a Tee Pee Records gondozásában az új Naam lemez, a Vow, melyről boymester kollega már részletesen beszámolt. Az amerikai psychedelikus rock csapat most a teljes albumot elérhetővé tette, az Impose magazinon keresztül hallgathattok meg. Ennek két okból örülünk, egyrészt mert a lemez jó, másrészt mert az időzítés is az, hiszen a zenekar június 7-én, vagyis jövő pénteken Budapesten lép fel a Magma Rise, a Room of the Mad Robots és a Kilian társaságában.



Nyolc évvel a metál színtértől való távozása után a Cemetary frontember, Mathias Lodmalm most visszatér új zenekarával, a Lords Of Saturn-nal. A Németországban élő úriember svéd társakat gyűjtött maga köré, nevezetesen Jonas Clefström dobost, Teo Dahnberg basszert, Bo Pettersson gitárost és Alex Molin ütőst. A Lords Of Saturn bemutatkozó bakelit kislemeze Pillars Of Deception címmel érkezik június 14-én a Some Other Records gondozásában. A Black Tiangles című dalt máris megkaptuk:









