Slugathor / Age of Agony SPLIT

Elkészült a death metalt játszó finn Slugathor és a magyar Age of Agony 7″ split lemeze, melyet a Terranis Productions jelentetett meg 300 példányra limitálva. Következzen most a kiadó ismertetője:

Pokoli útjára indult a Finn-Magyar Death Metal Testvériség egy darabkája bakeliten!
A Slugathor oldala a finn Death Metal horda jól ismert stílusát mutatja: Háború, Brutalitás és minden egyéb, amiről az igazi kibaszott Death Metal szól! Felejtsd el a göteborg-szemetet, ez itt Kíméletlen Death Metal egyenesen a Pokolból! Egy új dal és egy feldolgozás a magyar kultusztól, a Tormentortól, amely a Tormentor című számot Pokoli Death Metal stílusban mutatja be!
A magyar War Death Metal Katonaság pokolbaszói, az Age of Agony is egy új dallal szerepelnek a saját oldalukon, mellyel elpusztítják gyenge lelkeiteket!! Egy gyilkos darab a jó öreg Igaz Death Metal mániákusainak!! Az oldaluk tartalmaz még egy hatalmas feldolgozást a legendás Ördög Metal Mesterektől, a Nunslaughtertől.

Slugathor & Age of Agony 7

Kibaszott Death Metal Háború az kibaszott Underground kultusz dicsőségére!

További infó, rendelés: www.terranisproductions.hu

Dream Evil – Fire! Battle! In Metal!

A svéd heavy metal banda United című új albuma a Century Media Records jóvoltából október 18-án jelenik meg. Az album Fire! Battle! In Metal! száma meghallgatható itt.

Tracklist:

01. Fire! Battle! In Metal!
02. United
03. Blind Evil
04. Evilution
05. Let Me Out
06. Higher on Fire
07. Kingdom at War
08. Love is Blind
09. Falling
10. Back from the Dead
11. Doomlord
12. My Number One

Firegod – Vic Recordsnál

A svéd/dán szupergroup 2 albumra szóló szerződést kötött a Vic Recordssal. A progresszív doom metal együttes jelenleg énekest keres.

A Firegod felállása:

Bass: Hal Patino (King Diamond)
Dobok: Snowy Shaw (ex-King Diamond, Dream Evil)
Gitár: Mike Wead (King Diamond, Mercyful Fate)
Gitár: Simon Johannsson (Memory Garden, Fifth Reason)

A banda első lemeze valamikor a jövő év folyamán jelenik meg.

Solitude Aeturnus – A 6. stúdióalbum

A Massacre Records gondozásába november 10-én jelenik meg a doom metal együttes 6. stúdióalbuma. Az Alone címet viselő korong 9 dalt tartalmaz a következő sorrendben:

01. Scent of Death
02. Waiting for the Light
03. Blessed be the Dead
04. Sightless
05. Upon Within
06. Burning
07. Is There
08. Tomorrows Dead
09. Essence of Black

Fall of the Idols – The Womb of the Earth – 2006

Előzőleg a 2005ös demojukhoz volt szerencsém, ahhoz is idén nyáron, kicsit késve. Azon négy szám foglalt helyet, többnyire fellelhetők újra felvéve ezen az albumon (Agonies Be Thy Children, The Walk). Megjegyezném, hogy a Halls Of The Forgotten szám sajna nem került fel rá, pedig szerintem a legjobb szám a demo-s számok közül. 8 darab átlagban […]

Tovább »

A Buttholes zenekar hírei:

A csapat szeptemberben készíti el első videoklipjét, emellett pedig ebben a hónapban már turnéznak, melynek aktuális állomásai a következők:

szeptember 15. – Paks – Bulldog Café – 21:00 (ingyenes)
szeptember 16. – Szombathely – Lemonwater Fesztivál
október 20. – Eger – Kaliber – 21:00
október 27. – Csorna – Művelődési Ház
november 10. – Budapest – Vörös Yuk – 21:00
november 11. – Pápa – Klastrom
december 2. – Mosonmagyaróvár – Egyetem Klub

További koncertdátumok hamarosan!!

Stereochrist Hírek

„Kedves barátaink!

Elérkezett az idő! Szeptember 23-án a Kultiplexben tartjuk új lemezünk,
a Live like a man (die as a god) bemutatóját! Tőlünk szokatlanul hosszú
műsorral készülünk, és több meglepetéssel. A műsort a teljes új lemez, a
régi dalok, és egy akusztikus blokk alkotja.

Vendégeink a Sunday Fury és a Stardrive zenekarok lesznek. A koncert
után természetesen a helyszínen folytatódik a tivornya.

Szeretettel várunk titeket!

Stereoguys”

Fleshcrawl – új dalok

A FLESHCRAWL háza táján javában zajlik a dalszerzés. A dél német death metál brigád már négy dalt befejezett, és folyamatban az ötödik is. A studiózást 2007 elejére tervezik, addigra még jónéhány dal elkészülhet, így jövő tavasszal már rázhatjuk rá a hajunkat. A felvétel helyszíne amúgy még nem eldöntött, de a keverést biztosan a svéd Studio Undergrundban végzik, Peile közreműködésével.