La Magra játék – irány Bécs

„Helló mindenkinek, Gábor vagyok a Watch My Dyingból.
A La Magra Tetoválóstúdió a második otthonom már hat éve. A stúdió és a rockzene kapcsolata a kezdetek óta elven. Harmadik alkalommal is részt veszünk a július 11-én megrendezésre kerülő Tattoo The Sun fesztiválon a Dürer kertben, ahol a hazai underground liga mélyebbre hangolt képviselői lépnek fel. Idén is lesz kiállítás, tribal fusion- és extrém-show.
A La Magrával igyekszünk szokatlan, járatlan utakon a vendégeink kedvében járni. A tavaszi akciónkban 1000 vendégünk nyert 30%-os kedvezményt, ami a hazai stúdiók történetében példa nélküli megmozdulás volt.
És most itt az új játékunk. Ezúttal részrehajlóak vagyunk és azoknak szeretnénk kedvezni, akik ugyanazokon a zenéken nőttek fel, mint mi.
A szerencsés nyertes 2 db jegyet nyer a következő bécsi Metallica koncertre.
A részleteket ezen a linken találhatjátok:
Sok szerencsét mindenkinek!”









