Koncert

Attack of the Mad Axeman (DE), Harvester, Dance or Die

2009.11.09. 20:00
Attack of the Mad Axeman (DE), Harvester, Dance or Die
Attack of the Mad Axeman (DE)
Harvester
Dance or Die
Az esemény oldala:

Attack of the Mad Axeman (DE), Harvester, Dance or Die (1 komment)

  • godfucked godfucked szerint:

    Hivatalos ajánló:

    November 9-én egy hatalmas őrület veszi kezdetét 3 zenekar társaságában a mostanában futó Pogo Loco klub keretein belül.
    Németországból az animal grind [b:e5bb2379]Attack of the mad axeman[/b:e5bb2379] őrült ökoterrorista zenekarát nézhetitek meg, kik nemrég adták ki legújabb [b:e5bb2379]Gwar[/b:e5bb2379] életérzésű [i:e5bb2379]Scumdog of the forest[/i:e5bb2379]-ra keresztelt nagylemezüket, melyen 20 percben a classic thrashtől kezdve a grindos tekeréskig mindent megtalálhattok, de mégis egy deathgrind bandáról beszélhetünk. A színpadi megjelenés sem lesz piskóta, ezt most tudom garantálni:).
    Hazai részről a nemrég új lemezzel operáló grind’n roll [b:e5bb2379]Harvester[/b:e5bb2379] zenekarát nézhetitek meg, akik új felálással darálnak illetve a [b:e5bb2379]Dance or die[/b:e5bb2379] screamo / crunk bandáját, kik nemsokára végre kiadják az új anyagukat.

    A megjelenés mindenkinek ajánlott!

    Kezdés. pontban 20 órakor.
    Beugró: 800 forint

    [url:e5bb2379]http://www.myspace.com/attackofthemadaxeman[/url:e5bb2379]
    [url:e5bb2379]http://www.myspace.com/harvestermusic[/url:e5bb2379]
    [url:e5bb2379]http://www.myspace.com/cschc[/url:e5bb2379]