Black Sabbath – felvételek az észak-amerikai turnéról

A Black Sabbath húsz állomásos észak-amerikai turnéja vette kezdetét csütörtök este a Cynthia Woods Mitchell Pavilionban, Houston külvárosában. A rajongók által készített felvételek által nyerünk betekintést a fellépésbe.

_ELVALASZTO_