Anachronism – újabb visszatérő

 Közel 6 éve jelent meg a svájci Anachronism bemutatkozó lemeze, a Senseless. A technikás death metalt űző banda szünete nem volt véletlen, ugyanis elvesztették dalnokukat, így utánpótlás után kellett nézniük. Sajnos nem jártak túl nagy sikerrel, így a gitárt is nyúzó hölgy, Lisa Voisard került a mikrofon mögé. Gyakran tűnik erőltetettnek a szebbik nem extrém énekes szerepe, de az Orogeny előzetese alapján nincs mitől tartanunk.
 

ANACHRONISM - Orogeny Album Trailer