Phil Anselmo and the Illegals – klip már van

Anselmo a Down mellett a The Illegals nevű csapatával is nyomul. A jövő hét elején adja ki első lemezét Walk Through Exits Only címmel.
A nyolc számot rejtő korong Bedridden dalára készítettek egy klipet. Íme:

_ELVALASZTO_

1.Music Media Is My Whore
2.Battalion Of Zero
3.Betrayed
4.Usurper Bastard’s Rant
5.Walk Through Exits Only
6.Bedroom Destroyer
7.Bedridden
8.Irrelevant Walls And Computer Screens

Ungrace – Feed the Demons – 2013

A death metal sohasem tartozott a legszélesebb köröket megmozgató stílusok közé, ha a könnyűzenei trendek széles palettáját nézzük, és ez a megállapítás még inkább igaznak bizonyul, ha az adott zenekar gondolatainak közlésére az adott stíluson belül ezt egyfajta ipari hatások köntösébe öltözteti. Nem egy sűrűn járt ösvény, abban már biztosak lehetünk. Mégis, a fent megnevezett […]

Tovább »

Soulfly – súdióból jelentkeznek

Kilencedik nagylemezén dolgozik éppen Max Cavalera és csapata, a Soulfly. A Terry Date producerrel készülő anyag akár még idén megjelenhet a Nuclear Blastnál. A dobsávokat ezúttal Max fia, Zyon Cavalra üti fel, aki már a banda legutóbbi észak-amerikai turnéján bizonyította tudását.

SOULFLY - Savages: In The Studio 2013 (OFFICIAL BEHIND THE SCENES PT 1)

Outrage – a Massacre Recordsnál

Az osztrák death metál csapat, az Outrage a Massacre Recordshoz szerződött. A banda új albuma Brutal Human Bastard címmel fog megjelenni idén ősszel, melynek felvételei már el is készültek a németországi Kohlekeller stúdióban.

A 2000-ben alakult zenekar a kezdetektől death metálban utazik, akikre a műfaj nagyjain kívül olyan csapatok is hatással voltak mint az AC/DC vagy éppen a Sepultura. Első demójuk 2002-ben készült el And Deeper… címmel, majd 2006-ban jelentkeztek Switch Off The Pain című bemmutatkozó lemezükkel. A csapat felállása: Markus Urstöger – ének, Manuael A. Berger – gitár, Gerhard Turk – gitár, Michael Mittendrein – dobok, Erwin Forsthuber – basszusgitár.

Temple Of The Black Moon – nagy nevek projektje

Dani „Filth” Davey énekes (Cradle Of Filth), Rob Caggiano gitáros (Volbeat, The Damned Things), Tom Cato Visnes bassusgitáros (Ov Hell, God Seed, Gorgoroth), John Tempesta dobos (ex-White Zombie, The Cult) és Arve „Ice Dale” Isdal gitáros (Enslaved) alkotja a Temple Of The Black Moon nevű csapatot. Bemutatkozó lemezük felvételeire készülnek éppen egy Los Anglels-i stúdióban. Az anyag – melyen nagy valószínűséggel az alábbi Infernal Desire Machine is hallható lesz – a tervek szerint 2013 végén/2014 elején meg is jelenhetne. A dal demo verziója:

Dani Filth - Temple of the Black Moon - Infernal Desire Machine (demo)

Munkaügyek

A magyar humor átalakult. Pont. Ezt tudomásul kell venni. Most Stand Up van. Nincs itt min fennakadni, mondhatják a vidám fiatalok, minden folyamatos változáson megy keresztül, miért pont a magyar kabaré maradjon kőbe vésett? Meg különben is, az lesz vezető komikus, akire többen felfigyelnek. A népszerűség, magyarán a nép szava teszi a humoristát naggyá, vagy […]

Tovább »

Kyle Thomas – Van Halen-t énekel

A Chicago-i Trouble jelenlegi frontembere, Kyle Thomas – akit olyna zenekarok éléről is ismerhetünk, mint az Exhorder, a Floodgate vagy az Alabama Thunderpussy) a hamarosan megjelenő új lemez felvétele közben/mellett egy klasszikus Van Halen dalt is felénekelt.
A Running With The Devil stúdiós videóját alább meg is nézhetitek.

Kyle Thomas performing Running With The Devil with Van Halen

Az új Trouble album, a tucatnyi új nótát tartalmazó The Distortion Field Észak-Amerikában már július 16-án megjelenik, míg Európában csak tíz nappal később.

Venom – jövő év elején új lemez jön

A Venom jelenleg stúdióban van és már az utolsó simításokat végzik az új albumukon, amely valamikor 2014 elején meg is jelenhetne a Spinefarm Records gondozásában.
„Az új dalok csodásan szólnak, az egész lemez nagszerű lett – mondta Danny „Danté” Needham dobos, majd Conrad „Cronos” Lant basszusgitáros/énekes hozzátette: Azt hiszem, ez lesz a legjobb Venom lemez. A dalszerzői folyamat egyre jobb és koncerteken is összeszokottabbak vagyunk, mint valaha. Egyértelmű, hogy a tagcsere, amin keresztül ment a zenekar, nagyon inspirálóan hatott. A Venom erős és megállíthatatlan!’

The Hysteria – trójai faló


A fehérorosz matekos, progos metallal próbálkozó The Hysteria a Memorial Records-hoz szerződött Trojan Horse c. új EP-jük kiadására. A kislemez július 23-án érkezik majd valamennyi digitális zeneboltba, s előzetesként szolgál az ősszel megjelenő bemutatkozó albumukhoz. Addig is egy kis előzetes:

The Hysteria "Trojan Horse" album teaser

A továbbiakban pedig Trojan Horse EP dallistája található:
_ELVALASZTO_

1.01 Letter To God 
2.02 Revolution In Our Hearts, Revolution In Your Hands 
3.03 Trojan Horse 
4.04 Black Cat Wailing At The Moon 
5.05 Pornstar