
A győri székhelyű zenekart 2003 márciusában alapította Balla Tamás (basszusgitár), Hudec László (gitár) és Szabó Péter (dob). Többhónapnyi próba és zeneírás után kialakult egy koncepció, melyhez még egy gitár hangjára volt szükség. Így egészült ki a csapat 2003 júliusában Montag Viktor gitárossal. 2004 decemberében a zenekarból kivált Balla Tamás (basszusgitár). Helyére 2005 februárjában Németi Gergely […]
Tovább »

















