Nem kell tovább várni. Ma jelent meg a Slayer várva várt Repentless című új lemeze, és ennek örömére a címadó dal börtönben forgatott brutális videoklipjét is megnézhetitek.

Nem kell tovább várni. Ma jelent meg a Slayer várva várt Repentless című új lemeze, és ennek örömére a címadó dal börtönben forgatott brutális videoklipjét is megnézhetitek.

A londoni Abhorrent Decimation death metal debütre készül Miasmic Mutation című albumával. A szeptember 25-től beszerezhető korongról a Glaciate The Servants dal szöveges videóját vehetitek górcső alá.

Akik ismerik az In The Shadow Of The Inverted Cross című lemezt, azok tudják, hogy epikus doomról van szó, méghozzá a Sorcerer tollából. A 1990-es évek elején megbicsaklott, majd 2010-ben feltámadt zenekar egy videoklippel kedveskedik a műfaj szerelmeseinek. Az idei lemez Prayers For A King dalára készült a klip, ezt élvezhetitek az alábbiakban:

Az ausztrál Paul Marsh (alias Miasmyr) munkásságáról már esett szó pár hete, ugyanis ő egyedül működteti a Moon nevű black metal projektet, amely nem összetévesztendő az azonos nevű, szintén aktív, lengyel black metal bandával. A Render Of The Veils lemezről hallhattatok már egy tételt, de a teljes anyag csak mostantól érhető el. A Moribound kiadó egyébként szeptember 18-án jelenteti meg a korongot.
Geoff Tate a negyedik közzétett dallal szeretné ismét az Operation: Mindcrime nevű zenekarára terelni a figyelmet. A szeptember 18-án startoló The Key lemezről ezúttal a Hearing Voices dalról szólnak a hírek.

A Satan nevű veterán heavy metal banda új albumra készül Atom By Atom címen. A Listenable Records kiadónál lévő csapat október 2-án osztja meg mindenkivel az albumra írt tíz dalt, egy Eliran Kantor által készített borítóba csomagolva. Alább pedig megismerkedhettek a Fallen Savior és a The Devil’s Industry dalokkal.

Az egykori és jelenkori Goatwhore tagjaiból álló Ritual Killer tíz évvel ezelőtt debütált az Upon The Threshold Of Hell lemezzel. A folytatáshoz egészen 2015-ig kellett várniuk a black metal zenekar kedvelőinek, ugyanis szeptember 18-án érkezik az Exterminance. A Season Of Mist kiadónál ténykedő banda egyik új dalával is találkozhattok, ez pedig az As The Vulture Feeds című tétel.
Az Aosoth nevű francia black metal banda két éve adott ki nagylemezt utoljára, úgyhogy idejét látták előrukkolni valamivel. A IV ezúttal egy kislemez lesz, amelyet vinylen jelentet meg az Agonia Records október 23-n. A kétszámos EP egy vadonatúj szerzeményt fog tartalmazni és a Broken Dialogue remixét a 2013-as IV: An Arrow In Heart albumról. A kiadványt pedig az alábbi borító díszíti majd.

Szeptember 15-én jelenik meg a lengyel In Twilight’s Embrace új lemeze, a The Grim Muse. Az Arachnophobia Records forgalmazásában lévő death metal albumot azonban már most meghallgathatod az alábbi Soundcloud forrásra kattintva.
A Sanzu egy ausztrál death metal csapat, akiknek első nagylemeze december 3-án jelenik meg Heavy Over The Home címen. Az alábbi videóra kattintva a Those Who Sleep in the East nóta klipjét fogjátok találni.
