
A Hell tudomásom szerinti második anyaga ez a mostani split. Az előző anyagot is hallottam, és már akkor felfigyeltem erre a szentségtelen hordára. Már a névválasztás is bizonyos benyomással van az emberre (rám biztosan), és hát a Pokolról nem sok jó juttathat az ember eszébe. Ilyen a zene is, nekró hangzás, mizantróp érzések dögszaga lengi […]
Tovább »

















